Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för SM Parabowlare 2018

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till SM Parabowlare 2018:


Namn

Klubb

Klass

Start
Albin Lander Nannylunds IF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Alexander Engström Volvo FK Herrar A Lördag den 19 maj 09:00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar B Söndag den 20 maj 12:00
Alexander Johansson BK Runan Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Alexander Paulsen BK Bullerby Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Alfred Fogelström Jungell Eskilstuna Parasportförening Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Amadeus Moberg Team Kinnekulle HBK Herrar C Fredag den 18 maj 15:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Anders Johansson HBK Åsen Herrar D Söndag den 20 maj 09:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar C Lördag den 19 maj 09:00
Anders Olsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Anders Rosberg BK Bowlinggänget Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar B Söndag den 20 maj 12:00
Anders Sävström Trollhättans HIF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar A Lördag den 19 maj 09:00
Andreas Karlsson Eskilstuna Parasportförening Herrar A Fredag den 18 maj 18:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Andreas Paulsen BK Bullerby Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Andreas Rosén IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Anette Arvidsson FF Österlen Damer D Lördag den 19 maj 12:00
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer A Fredag den 18 maj 15:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer B Lördag den 19 maj 09:00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer A Fredag den 18 maj 15:00
Anna Stettinius Göinge HIF Damer C Söndag den 20 maj 09:00
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer A Söndag den 20 maj 09:00
Anneli Wegemyr Klotrullarnas BK Damer B Lördag den 19 maj 12:00
Annica Rundqvist Motala BF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Arne Fält Göinge HIF Gotlandsränna B Söndag den 20 maj 09:00
Arto Minkkinen Klotrullarnas BK Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer C Lördag den 19 maj 09:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Bo Lindahl BK Varg Para Gotlandsränna A Lördag den 19 maj 09:00
Bo Ullrich Nannylunds IF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Bosse Henriksson CarlstadHammarö IF Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Camilla Jansson Nannylunds IF Damer A Lördag den 19 maj 15:00
Camilla Koijan RBU Västerås Gotlandsränna B Lördag den 19 maj 18:00
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer D Lördag den 19 maj 09:00
Camilla Pettersson Trollhättans HIF Gotlandsränna B Lördag den 19 maj 15:00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer C Lördag den 19 maj 12:00
Carina Andersson Team Kinnekulle HBK Damer C Söndag den 20 maj 12:00
Carina Dahlsten Trollhättans HIF Gotlandsränna B Lördag den 19 maj 15:00
Carina Johansson RBU Västerås Damer B Lördag den 19 maj 18:00
Carl Johan Olshammar IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B Lördag den 19 maj 18:00
Caroline Johansson Eskilstuna Parasportförening Damer C Fredag den 18 maj 18:00
Catharina Ståhle CarlstadHammarö IF Damer B Söndag den 20 maj 15:00
Cecilia Nilsson Gullboda IF Damer C Fredag den 18 maj 18:00
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer C Söndag den 20 maj 12:00
Christer Knutson Göinge HIF Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Christer Levander Vilbergens HBK Herrar C Fredag den 18 maj 15:00
Christian Alm Eskilstuna Parasportförening Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Christian Svensson BK Skoj Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Conny Eriksson Nannylunds IF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Lördag den 19 maj 18:00
Daniel Almenius Eskilstuna Parasportförening Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Daniel Alyhr Nannylunds IF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Daniel Flinck IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar C Lördag den 19 maj 09:00
Daniel Henriksson KFUM Kometerna Herrar B Fredag den 18 maj 12:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Daniel Karlsson Vetlanda BC Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Daniel Persson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Daniel Strängberg IF Fregatten Lidköping Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
David Rosberg RBU Västerås Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer B Söndag den 20 maj 12:00
Dennis Andersson Vindens BK Herrar C Lördag den 19 maj 09:00
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar C Lördag den 19 maj 09:00
Dick Berg BK Bullerby Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Eddie Engström FF Österlen Herrar A Lördag den 19 maj 12:00
Elise Norqvist CarlstadHammarö IF Damer B Söndag den 20 maj 15:00
Emil Antonsson BK Tranan Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Emil Ura BK Tranan Herrar A Söndag den 20 maj 12:00
Emma Bergdahl Nannylunds IF Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Emma Holmström Nannylunds IF Damer C Lördag den 19 maj 15:00
Emma Larsson CarlstadHammarö IF Damer D Söndag den 20 maj 15:00
Emma Persson BK Miss Damer A Lördag den 19 maj 12:00
Emma Tillgren FF Österlen Damer D Lördag den 19 maj 12:00
Emmie Barklund RBU Västerås Gotlandsränna A Lördag den 19 maj 18:00
Eric Plantin BK Bus Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Erica Johansson Trollhättans HIF Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar A Söndag den 20 maj 12:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar A Lördag den 19 maj 09:00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar A Lördag den 19 maj 09:00
Erika Nordström BK Tranan Damer A Söndag den 20 maj 12:00
Eva Hilding RBU Västerås Damer B Lördag den 19 maj 18:00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer C Lördag den 19 maj 09:00
Eva Markussen BK Varg Para Damer A Lördag den 19 maj 09:00
Eva Ramberg IF Fregatten Lidköping Damer C Söndag den 20 maj 12:00
Eva Sjöbom BK Skoj Damer B Söndag den 20 maj 12:00
Fredrik Håkansson FF Österlen Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Fredrik Johannesson Göinge HIF Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar A Söndag den 20 maj 12:00
Fredrik Mowitz Trollhättans HIF Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Lördag den 19 maj 18:00
Frida Westerström Nannylunds IF Damer C Lördag den 19 maj 15:00
Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar A Fredag den 18 maj 18:00
Gustav Nilsson Palmstadens HBK Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Hannah Schöön IF Fregatten Lidköping Damer B Söndag den 20 maj 12:00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer D Lördag den 19 maj 09:00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar D Lördag den 19 maj 12:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Lördag den 19 maj 18:00
Håkan Borg Nannylunds IF Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Ida Lindberg BK Triss Damer B Fredag den 18 maj 18:00
Ida Sjöberg BK Tranan Damer B Söndag den 20 maj 12:00
Ida Stenkilsson FF Österlen Damer D Lördag den 19 maj 12:00
Isak Windelås Jonsta BK Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Jan Mellgren Team Kinnekulle HBK Herrar B Söndag den 20 maj 12:00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Jan-Anders Johannesson FF Österlen Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Jeffrey Olsén Vilbergens HBK Herrar B Fredag den 18 maj 15:00
Jenny Almroth Göinge HIF Damer A Söndag den 20 maj 09:00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer D Lördag den 19 maj 09:00
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer C Lördag den 19 maj 12:00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer A Fredag den 18 maj 12:00
Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer D Lördag den 19 maj 09:00
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Jimmie Solberg Eskilstuna Parasportförening Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Jimmy Andersson Klotrullarnas BK Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar B Söndag den 20 maj 12:00
Joachim Wenebo BK Fight Herrar A Fredag den 18 maj 18:00
Joakim Haraldsson BK Bus Herrar A Lördag den 19 maj 15:00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Joakim Moberg Team Kinnekulle HBK Herrar C Fredag den 18 maj 15:00
Joakim Åstenius BK Pliggen Herrar D Fredag den 18 maj 15:00
Joel Sundhäll CarlstadHammarö IF Herrar D Söndag den 20 maj 15:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Gotlandsränna A Lördag den 19 maj 18:00
Johan Hillborg BK Bus Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar A Fredag den 18 maj 18:00
John Strindmark BK Lindarna Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Johnny Eriksson Team Kinnekulle HBK Gotlandsränna B Lördag den 19 maj 15:00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Johnny Källman BK Cahoot Herrar A Lördag den 19 maj 15:00
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Gotlandsränna B Lördag den 19 maj 09:00
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Jonny Johansson Eskilstuna Parasportförening Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Josefina Larsson Klotrullarnas BK Damer A Lördag den 19 maj 12:00
Jukka Mattanen Eskilstuna Parasportförening Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer B Lördag den 19 maj 09:00
Karin Jonsson CarlstadHammarö IF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer C Söndag den 20 maj 09:00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Söndag den 20 maj 15:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer A Söndag den 20 maj 12:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Lördag den 19 maj 18:00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Kenneth Magnusson Team Kinnekulle HBK Herrar C Fredag den 18 maj 15:00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Gotlandsränna A Fredag den 18 maj 12:00
Kevin Sigurdh BK Loket Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Kjell Palm Motala BF Herrar D Söndag den 20 maj 15:00
Krister Broström BK Wege Herrar A Lördag den 19 maj 18:00
Krister Karlsson Nannylunds IF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Kristian Nilsson CarlstadHammarö IF Herrar D Söndag den 20 maj 15:00
Laban Larsen Göinge HIF Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar A Lördag den 19 maj 12:00
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Lars Bäckström CarlstadHammarö IF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Lars Edvardsson Gullboda IF Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Lars-Gunnar Feldt IF Fregatten Lidköping Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Lars-Peter Johannesson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Leif Itander FF Österlen Herrar D Lördag den 19 maj 12:00
Leif Öijevall Eskilstuna Parasportförening Herrar D Fredag den 18 maj 18:00
Lena Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B Fredag den 18 maj 18:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C Lördag den 19 maj 18:00
Lena Svanström BK Tranan Damer A Söndag den 20 maj 12:00
Lena Wenebo BK Fight Damer C Fredag den 18 maj 18:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Lennart Häger Falköpings AIK BK Herrar A Lördag den 19 maj 18:00
Lina Träff CarlstadHammarö IF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Linda Gretic Eskilstuna Parasportförening Damer C Fredag den 18 maj 18:00
Linda Jansson Nannylunds IF Damer C Lördag den 19 maj 15:00
Linda Lispers Nannylunds IF Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer C Lördag den 19 maj 12:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer C Lördag den 19 maj 18:00
Linus Juhlin BC Cobbers Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Linus Larsson HBK Åsen Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer A Söndag den 20 maj 15:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer C Söndag den 20 maj 09:00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B Lördag den 19 maj 18:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer D Lördag den 19 maj 18:00
Lucas Larsen Göinge HIF Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Ludwig Ehn BK Tranan Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Magnus Asp Göinge HIF Herrar D Söndag den 20 maj 09:00
Magnus Ekström FF Österlen Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Marcus Borggren Eskilstuna Parasportförening Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar C Fredag den 18 maj 15:00
Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar D Lördag den 19 maj 09:00
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer B Lördag den 19 maj 09:00
Maria Billgren BK Skoj Damer A Söndag den 20 maj 12:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer B Lördag den 19 maj 18:00
Maria Couchér BK Varg Para Damer B Lördag den 19 maj 12:00
Maria Dufwenberg Motala BF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Maria Jansson RBU Västerås Damer C Lördag den 19 maj 18:00
Maria Lindqvist BK Varg Para Gotlandsränna A Lördag den 19 maj 09:00
Maria Mannerö Motala BF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer A Lördag den 19 maj 12:00
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer C Lördag den 19 maj 12:00
Marianna Ernemar BK Bus Damer C Lördag den 19 maj 09:00
Marie Eliasson Team Kinnekulle HBK Damer C Lördag den 19 maj 15:00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer B Lördag den 19 maj 09:00
Markus Almberg CarlstadHammarö IF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Markus Jansson Eksjö BK/EBOK Herrar A Lördag den 19 maj 15:00
Markus Lund Vetlanda BC Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Martin Andersson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Martin Gustavsson Klotrullarnas BK Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar C Söndag den 20 maj 12:00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Mats Larsson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Mats-Erik Holgersson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Mattias Andersson Premier BC Herrar B Söndag den 20 maj 12:00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Mattias Frank Göinge HIF Herrar D Söndag den 20 maj 09:00
Mattias Grönberg CarlstadHammarö IF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar A Lördag den 19 maj 09:00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Max Engberg FF Österlen Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Michael Wikström RBU Västerås Herrar D Lördag den 19 maj 18:00
Micky Hellman BK Tranan Gotlandsränna A Söndag den 20 maj 12:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna A Lördag den 19 maj 18:00
Mikael Eriksson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Fredag den 18 maj 18:00
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar C Lördag den 19 maj 09:00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
My Grufman BK Pliggen Damer D Fredag den 18 maj 15:00
My Olsson BK Stjärnan Damer A Lördag den 19 maj 15:00
Niklas Johansson BK Bullerby Gotlandsränna A Fredag den 18 maj 18:00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Söndag den 20 maj 15:00
Nina Albinsson Trollhättans HIF Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Olivia Nilsmats-Holberg BK Friends Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Oscar Nygren CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Patricia Müller Nannylunds IF Damer C Lördag den 19 maj 15:00
Patrik Björklund Nyköpings BS Herrar D Söndag den 20 maj 15:00
Patrik Graaf BK Wege Herrar A Lördag den 19 maj 18:00
Patrik Qvarnström Ten-Pin Club Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar D Söndag den 20 maj 15:00
Patrik Rubin BK Skoj Gotlandsränna A Söndag den 20 maj 12:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar D Söndag den 20 maj 15:00
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Paul Nordkvist Göinge HIF Herrar D Söndag den 20 maj 09:00
Paula Deivard Eskilstuna Parasportförening Damer B Fredag den 18 maj 18:00
Per Bellinder Mariestads BS Herrar A Lördag den 19 maj 09:00
Per Rundblad Nannylunds IF Herrar C Lördag den 19 maj 15:00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar D Söndag den 20 maj 12:00
Peter Johansson Nannylunds IF Herrar D Lördag den 19 maj 15:00
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndag den 20 maj 09:00
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Rasmus Erbs Eskilstuna Parasportförening Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Damer A Söndag den 20 maj 12:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer B Lördag den 19 maj 12:00
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer C Söndag den 20 maj 12:00
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Robin Carlsson Gullboda IF Herrar D Fredag den 18 maj 18:00
Robin Elvin BK Pliggen Herrar D Fredag den 18 maj 15:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar A Fredag den 18 maj 15:00
Robin Lundell BK Pliggen Herrar D Fredag den 18 maj 15:00
Robin Lundgren Trollhättans HIF Herrar D Lördag den 19 maj 15:00
Robin Lyzell BK Skoj Herrar B Söndag den 20 maj 12:00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar B Lördag den 19 maj 09:00
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Roger Johansson BK Taggen Gotlandsränna A Fredag den 18 maj 12:00
Roger Larsson BC Säffle Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Roman Polyansky BK Pliggen Herrar D Fredag den 18 maj 15:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Ronny Olsson Vilbergens HBK Herrar B Fredag den 18 maj 15:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer A Fredag den 18 maj 18:00
Sabina Svensson BK Skoj Damer C Söndag den 20 maj 12:00
Said Shemsi RBU Västerås Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Sammy Juslin BK Tranan Herrar A Söndag den 20 maj 12:00
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer C Lördag den 19 maj 12:00
Sandra Kyrk Trollhättans HIF Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Santosh Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Herrar D Fredag den 18 maj 18:00
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer C Söndag den 20 maj 09:00
Sara Hansson HIK Kick Off Damer C Lördag den 19 maj 12:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer A Lördag den 19 maj 12:00
Sara Persson Eskilstuna Parasportförening Damer D Fredag den 18 maj 18:00
Sebastian Bäcklund Trollhättans HIF Herrar D Lördag den 19 maj 15:00
Sigvard Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar C Fredag den 18 maj 15:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Sofia Jacobsson Göinge HIF Damer D Söndag den 20 maj 09:00
Sofie Knutsson Nannylunds IF Damer D Lördag den 19 maj 15:00
Sofie Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Söndag den 20 maj 12:00
Sophia Isaksson HBK Åsen Gotlandsränna B Söndag den 20 maj 09:00
Stefan Ficherström Nannylunds IF Herrar D Lördag den 19 maj 15:00
Stefan Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
Stefan Hellman BK Bus Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C Lördag den 19 maj 18:00
Stigbjörn Hellman BK Ax Herrar A Lördag den 19 maj 15:00
Susanna Lindkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B Fredag den 18 maj 18:00
Susanne Hideborg Gullboda IF Damer D Fredag den 18 maj 18:00
Susanne Karlsson BK Bus Damer A Söndag den 20 maj 09:00
Sven Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer C Lördag den 19 maj 15:00
Theres Strandberg Motala BF Damer C Söndag den 20 maj 15:00
Tobias Kivipaasi Eskilstuna Parasportförening Herrar A Fredag den 18 maj 18:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar B Lördag den 19 maj 18:00
Tobias Sundgren Trollhättans HIF Herrar B Lördag den 19 maj 15:00
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar A Lördag den 19 maj 12:00
Tomas Holm Palmstadens HBK Herrar C Lördag den 19 maj 09:00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar A Lördag den 19 maj 12:00
Tommy Karlsson HBK Åsen Herrar B Söndag den 20 maj 09:00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar B Lördag den 19 maj 12:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndag den 20 maj 09:00
Tord Andersson BK Tegnér Herrar A Söndag den 20 maj 15:00
Ulrika Backman Gullboda IF Damer D Fredag den 18 maj 18:00
Veronika Karlsson Eksjö BK/EBOK Damer B Lördag den 19 maj 15:00
Victor Berntsson Gullboda IF Herrar C Fredag den 18 maj 18:00
Victor Nygren CarlstadHammarö IF Herrar B Söndag den 20 maj 15:00
Viktoria Bäckström Gullboda IF Damer C Fredag den 18 maj 18:00
William Andersson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndag den 20 maj 15:00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar C Lördag den 19 maj 12:00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer C Lördag den 19 maj 18:00
Åsa Mårtensson FF Österlen Damer C Lördag den 19 maj 12:00