Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Fredag den 18 maj 18:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Alexander Paulsen BK Bullerby Herrar C
2. Andreas Paulsen BK Bullerby Herrar C
3. Dick Berg BK Bullerby Herrar B
4. Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar B
5. Niklas Johansson BK Bullerby Gotlandsränna A
6. Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar C
7. Joachim Wenebo BK Fight Herrar A
8. Lena Wenebo BK Fight Damer C
9. Jens Persson BK Kristallen Herrar B
10. Johan Larsson BK Kristallen Herrar A
11. Ida Lindberg BK Triss Damer B
12. Alfred Fogelström Jungell Eskilstuna Parasportförening Herrar C
13. Anders Olsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
14. Andreas Karlsson Eskilstuna Parasportförening Herrar A
15. Caroline Johansson Eskilstuna Parasportförening Damer C
16. Christian Alm Eskilstuna Parasportförening Herrar C
17. Daniel Almenius Eskilstuna Parasportförening Herrar B
18. Daniel Persson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
19. Jimmie Solberg Eskilstuna Parasportförening Herrar C
20. Jonny Johansson Eskilstuna Parasportförening Herrar C
21. Jukka Mattanen Eskilstuna Parasportförening Herrar C
22. Leif Öijevall Eskilstuna Parasportförening Herrar D
23. Lena Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B
24. Linda Gretic Eskilstuna Parasportförening Damer C
25. Marcus Borggren Eskilstuna Parasportförening Herrar B
26. Mikael Eriksson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
27. Paula Deivard Eskilstuna Parasportförening Damer B
28. Rasmus Erbs Eskilstuna Parasportförening Herrar C
29. Santosh Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Herrar D
30. Sara Persson Eskilstuna Parasportförening Damer D
31. Susanna Lindkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B
32. Tobias Kivipaasi Eskilstuna Parasportförening Herrar A
33. Cecilia Nilsson Gullboda IF Damer C
34. Lars Edvardsson Gullboda IF Herrar C
35. Robin Carlsson Gullboda IF Herrar D
36. Susanne Hideborg Gullboda IF Damer D
37. Ulrika Backman Gullboda IF Damer D
38. Victor Berntsson Gullboda IF Herrar C
39. Viktoria Bäckström Gullboda IF Damer C
40. Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar A
41. Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer A
42. Emil Granström Vimmerby BK Herrar B
43.      
44.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Joachim Wenebo BK Fight Herrar A
2. Jens Persson BK Kristallen Herrar B
  Johan Larsson BK Kristallen Herrar A
3. Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar A